• Wpisów:201
  • Średnio co: 8 dni
  • Ostatni wpis:4 lata temu, 20:06
  • Licznik odwiedzin:6 163 / 1737 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Niedojrzała miłość mówi: "Kocham cię, ponieważ cię potrzebuję". Dojrzała miłość mówi: "potrzebuję cię, ponieważ cię kocham".
  • awatar Hopeless †: Czyli moja nigdy nie była choćby prawdziwa.. zapraszam do siebie
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Spojrzała na niego i wiecie co zobaczyła ? że on juz nie pamięta chociaż ona tak , że juz dawno o niej zapomniał chociaż ona nadal wspomina ,że on juz zostawił swoje uczucia do niej gdzieś daleko zakopane a ona ma je złożone na dłoniach
 

 
-Moja miłość do Ciebie jest jak czarna dziura .
- to znaczy eee?
-pochłania wszystko
 

 
Jeśli przychodzisz więcej niż raz, w jedno miejsce, z tą samą osobą to myślę, że nie możesz już nigdy powiedzieć, że to tylko twoje miejsce.
 

 
Czekałam, aż ktoś do mnie zadzwoni i powie, że to już koniec. Nie chodziło mi o to, żeby to był szczęśliwy koniec, tylko jakikolwiek. Myślę, że czasem można chcieć już tylko, żeby coś się skończyło, obojętnie jak.
 

 
-Nie wychodzi Ci udawanie ,że wszystko jest ok .
-O czym Ty mówisz , przecież wszystko jest ok ...
- Nie pierdol kurwa , każdy ma już dosyć Twojego biadolenia o braku czasu a wszyscy wiemy , że chodzi Ci tylko o ucieczkę .
- O ucieczkę ?
- Tak o ucieczkę , Tobie trzeba przedstawić sprawę jasno , powiedzieć Ci "Kurwa przestań sprzedawać nam chłam o braku czasu " Jakbyś zapomniała , że MY jesteśmy , że MY możemy Ci pomóc .Nie jesteś sama ze swoimi problemami.
- Alee...
-Nie ma `ale` .
 

 
Niektórzy po­jawiają się znienac­ka. Mie­szają, mącą w naszych ser­cach. A po­tem zni­kają bez pożeg­nań. Żad­ne cza­ry, tyl­ko nasza naiw­ność poz­wala by­le ko­mu się os­woić.
 

 
- To ty jesteś tą, która odchodzi.
- Ty jesteś tym, który mnie nie zatrzymuje.